(067) 849 30 05
(050) 590 74 47
Viber

 

 

зручний онлайн-пошук вашої подорожі 
 

Раннє бронювання Літо-2022 вже відкрито!

nws-erl-bk 15-min-700x420  

Жити мрією — звучить чудово, чи не так? Поки багато хто поспішає на роботу із задумливою зморшкою між брів — ви бадьоро крокуєте, озброївшись найкращою із усмішок.

Бачите лагідне сонце у склянці апельсинового соку, чуєте шум прибою у звуках галасливих міських вулиць, а на обідній перерві потай вибираєте капелюшок, мрійливо закреслюючи дні в календарі. Кожний прожитий день — тепер свято, адже він неминуче наближує вас до літа.

Пропонуємо прямо зараз почати жити надихаючою та мотивуючою мрією — про одну з найкращих літніх відпусток. Тим більше що такий підхід обіцяє вам багато додаткових бонусів! Темою цьогорічного раннього бронювання оголошуємо Open for UЦя концепція — про безліч крутих відкриттів. Заново відкриваємо для вас чудові напрямки, а ще проголошуємо себе повністю відкритими до ваших найзаповітніших тревел-мрій, шалених бажань та невпинної жаги до нових вражень!

ВІДКРИВАЄМО ЛІТО
Хоча до улюбленого сезону ще так далеко, та ми вже знаємо, що прийдешнє літо буде просто неймовірним. Звідки така впевненість? Ми самі створюємо всі умови для ідеальних відпусток, які починаються ще до приїзду до місця призначення.

Wow -знижки. Наші улюблені готелі — зі знижками до 50%
Wow-можливості. Ще більше країн у форматі Open for U для раннього бронювання
Wow-акції. Відкриваємо для вас спеціальні пропозиції, що будуть доповнюватися та оновлюватися протягом усього року
Wow-польоти. Широка польотна програма створена для того, щоб ви могли вирушити саме тоді, коли забажаєте
Wow-крила. Комфортні літаки для перельотів, які лише додають гарних вражень
Wow-готелі. Широка база готелів, серед яких точно є той, який ви вже бачили у снах про незабутній відпочинок
Wow-вигода. Раніше бронюєте – більше вигоди отримуєте

Вже зараз онлайн доступні пропозиції за такими напрямками:
Албанія - два, цілих два неймовірних моря. І так, маємо варіанти, щоб за одну відпустку як слід познайомитися з ними обома.
Греція - сонячна країна з багатою історією та безліччю островів, які ми встигли добре вивчити, щоб порадити вам тільки найкраще.
Єгипет - продовжуємо заново відкривати для себе добре знайомий Єгипет. Гайда з нами?
ІспаніяІспанські курорти сповнені сюрпризів, і ми готові відкривати їх разом з вами. Чому б не почати з мальовничого Тенерифе?
Португалія - радимо уважніше придивитися до приголомшливих принад Португалії, у нас от дух захоплює від однієї думки про Мадейру.
Туреччина - добра подружка, як завжди, чекає в гості з блакитними морськими хвилями та чистими пляжами, а також безліччю спотів для міського туризму.
Чорногорія - ми спостерігали за тим, як Чорногорія цього літа старанно завойовувала серця українців. Пропонуємо наступного літа приєднатися до дружних рядів відданих прихильників цієї неймовірної країни.
А ще запрошуємо завітати на сонячний бік Європи — до Франції, яка ніколи не виходить з моди, до смачної Болгарії, затишної Чехії чи сусідньої з нею Хорватії. Або дослідити загадковий світ сходу на яскравому Кіпрі, у спекотному Тунісі чи розкіших ОАЕ. І так, не слід забувати про нашу з вами Україну. Можливо, саме цього літа варто роздивитися її у всій красі?

Отже, встигни забронювати подорож своєї мрії:)
Раннє бронювання Літо-2022 вже відкрито! - RealKlass